22 kwietnia 2024

Naukowcy nas nienawidzą, bo mamy sposób na…przygotowanie plików do druku jednym kliknięciem.

Poradnik

Opowiemy Ci dziś historię, która zdarzyła się naprawdę. Pewnego razu nasza bohaterka, nazwijmy ją Jagoda, postanowiła postawić swój biznes na nogi i wziąć sprawy w swoje ręce. 

Po przewróceniu wszystkiego do góry nogami nadszedł moment na odświeżenie dawnych wizytówek i ulotek. Z wielkim zapałem zabrała się do pracy. Stworzyła piękny projekt, zadbała o designerskie detale, kilkukrotnie sprawdziła nawet treść — wszystko się zgadzało. Wybrała drukarnię, złożyła zamówienie, pozostało jej tylko czekać na dostawę.

Jagoda w swojej głowie wizualizowała cudowne druki, które staną się wisienką na jej biznesowym torcie, aż w końcu nadszedł ten dzień — kurier zapukał do drzwi i paczka znalazła się w jej dłoniach. Szybkim ruchem otworzyła kartonik, odpakowała zawiniątko, a jej oczom ukazał się tragiczny widok.

Teraz czas na mały quiz. Co zobaczyła Jagoda, gdy otworzyła przesyłkę i co stało się z jej zamówieniem?

a. Piękny projekt zamienił się w graficzną katastrofę.

b. Telefon kontaktowy zamiast 9 cyfr miał 6 i pół.

c. Okazało się, że z Jagody została tylko „oda”

d. Wszystkie odpowiedzi są poprawne. 😉

Wszyscy lubią niespodzianki, ale chyba w nieco innym wydaniu, prawda? Zamawiając w beprint.pl unikniesz przykrych rozczarowań, bo za pomocą jednego kliknięcia dostaniesz dostęp do drukarskich tajemnic — bez ściemy! 

Wybierz interesujący Cię produkt (jeden lub kilka!) i przejdź do panelu konfiguracji. W tym miejscu możesz wybrać format i rodzaj papieru, który wykorzystamy, drukując Twój projekt. Znajdziesz tutaj również narzędzia do konfiguracji produktu zgodnie z Twoimi oczekiwaniami — możliwości będą różne, w zależności od tego, na jaki produkt z naszej oferty się zdecydujesz. 

Nastał czas, w którym pokazujemy Ci wspomniane magiczne „jedno kliknięcie”, ratujące wszystkie projekty graficzne. W prawym dolnym rogu znajdziesz przycisk „jak przygotować plik”. Kliknij w niego, a Twoim oczom ukaże się konkretny przepis na to, co zrobić, by Twój projekt nie rozjechał się w druku. Przygotuj grafikę zgodnie z tymi radami, a zamówione druki będą równiutkie, piękne i profesjonalne!

Nie jesteś pewny, czy wszystko zrobiłeś dobrze? Po konfiguracji zamówienia wejdź w koszyk, kliknij „kontynuuj” i wgraj gotowe pliki. Teraz możesz sprawdzić wizualizację 3D – pobaw się kursorem myszki i dokładnie zweryfikuj, czy projekt poprawnie się kadruje, a żaden element nie jest ucięty. Wszystko leży jak ulał? Świetnie! Pozostaje tylko wybranie opcji dostawy, uzupełnienie danych wysyłki i opłacenie zamówienia.

Zapewniamy, że ten jeden ważny krok, jakim jest odpowiednie przygotowanie pliku do druku, sprawi, że zamiast pełnego goryczy i rozczarowania krzyku, w Twojej głowie pojawi się myśl „dobra robota” – zrobiłeś to w końcu sam. 😉

Powrót do bloga