22 kwietnia 2024

Skuteczna kampania wyborcza? Sprawdź ofertę naszych materiałów reklamowych!

Oferta

Odpowiednia prezentacja kandydatów i ich programów to kluczowy element każdej kampanii wyborczej. Nasza drukarnia internetowa zapewnia wsparcie w przygotowaniu i realizacji wszystkich niezbędnych materiałów wyborczych, tak abyś mógł dotrzeć do potencjalnych wyborców w skuteczny sposób.

Jak zamawiać?

Zamawianie druków wyborczych w BePrint to proces niezwykle szybki i wygodny. Wszystkie materiały drukowane zamówisz online, bezpośrednio na naszej stronie, korzystając z intuicyjnego konfiguratora. Jeśli zaś chodzi o gadżety reklamowe, zachęcamy do kontaktu mailowego. Napisz, czego potrzebujesz, a my przedstawimy Ci ofertę dopasowaną do unikalnych potrzeb Twojej kampanii, tak abyś zapadł w pamięć swoim wyborcom.

Wizytówki wyborcze

Już od 33,15 zł Netto / 50 szt.

Ulotki wyborcze

Już od 90,64 zł Netto / 50 szt.

Plakaty wyborcze

Już od 112,48 zł Netto / 5 szt.

Banery wyborcze

Już od 99,45 zł Netto / 1 szt.

Gadżety reklamowe – Wycena indywidualna

To może Cię zainteresować!

Oprócz standardowego druku materiałów wyborczych w BePrint oferujemy także bogaty wachlarz usług dodatkowych. Jeżeli planujesz zamówienia dla wielu kandydatów jednocześnie, nasza opcja personalizacji pozwoli Ci wprowadzić aż 4 zmiany w jednym projekcie przy wyborze łącznego nakładu. Dla tych, którzy potrzebują wsparcia w organizacji i sortowaniu druków dla całego komitetu, proponujemy usługę konfekcjonowania. A jeśli szukasz pomocy w zaprojektowaniu materiałów wyborczych, nasze studio graficzne jest do Twojej dyspozycji. Pomożemy Ci stworzyć projekty, które nie tylko przyciągną wzrok, ale także skutecznie wesprą Twój przekaz wyborczy. Skup się na kluczowych aspektach swojej kampanii, a my zadbamy o to, by Twoje materiały reklamowe były zarówno estetyczne, jak i efektywne. Jeśli chcesz skorzystać z usług dodatkowych napisz do nas na adres [email protected].

Powrót do bloga