16 kwietnia 2024

Spraw, by Twoi klienci pamiętali o Tobie przez cały rok – Kalendarze 2024

Inspiracje

W dzisiejszym, intensywnym tempie życia, kalendarz stał się nieodzownym narzędziem, bez którego trudno sobie wyobrazić codzienność i prowadzenie biznesu. Spotkania branżowe, konferencje czy wyjścia służbowe to zbyt duża ilość informacji, by pozwolić im swobodnie wędrować w pamięci. Zastanawiasz się, jaki kalendarz sprosta potrzebom Twoich pracowników i klientów? W BePrint stworzysz rozwiązanie dostosowane do wspólnych preferencji, które jednocześnie skutecznie wesprze promocję Twojego biznesu.

Kalendarze trójdzielne

Podzielony na 3 miesiące kalendarz trójdzielny to idealne rozwiązanie dla lubiących planować na krótką metę. Składa się z trzech osobnych kalendarzy, dzięki czemu prezentuje widok każdego miesiąca, umożliwiając planowanie ważnych wydarzeń firmowych w przejrzysty sposób. Szerokie opcje dostosowywania układu i dodatków czynią go popularnym wyborem wśród planujących spotkania i wydarzenia branżowe.

Kalendarze jednodzielne

Kalendarz jednodzielny to idealne rozwiązanie dla osób preferujących widzieć cały miesiąc jednocześnie, by skoncentrować się na wydarzeniach następnych trzydziestu dni. Komfort ich użytkowania sprawia, że cieszą się one dużą popularnością wśród przedsiębiorców prowadzących zabiegany tryb życia. Możesz dostosować kalendarz do siebie, wybierając rozmiar, rodzaj papieru i kalendariów czy okienko wskazujące datę.

Kalendarze spiralowane

Kalendarz spiralowany to elegancka alternatywa dla ceniących wygodę. Spiralne wiązanie umożliwia wygodne przeglądanie kolejnych stron kalendarza, co ułatwia zapisywanie i sprawdzanie ważnych dat bez ograniczeń. W BePrint dostosujesz kolor i rodzaj papieru, uszlachetnienia, a także barwę i typ spirali.

Kalendarze listwowane

Kalendarz listwowany to dobry wybór dla tych, którzy preferują podgląd na miesiąc w zasięgu wzroku. Listwa na górnej granicy kalendarza ułatwia zawieszenie go w widocznym miejscu na ścianie, dzięki czemu doskonale sprawdza się do planowania firmowych spotkań. Możliwość wyboru rodzaju listwy oraz okładki sprawia, że kalendarz dostosujesz do własnych preferencji. Takie rozwiązanie nie musi psuć estetyki wnętrza — może stać się eleganckim elementem jego wystroju, budząc pozytywne skojarzenia z Twoją marką.

Kalendarze listkowe

Nazywane również skrawkowymi, kalendarze listkowe, cechują się niewielkim gabarytem i szerokim zastosowaniem. Pomimo małych rozmiarów na kalendarzu listkowym w elegancki sposób umieścisz logo swojej firmy. Zabierzesz go wszędzie — zmieści się do portfela, kieszeni czy torebki, wśród kart płatniczych i dokumentów. Mini kalendarz, przypominający wizytówkę to świetna forma promocji biznesu i jednocześnie praktyczny prezent dla Twoich klientów.

Podkłady na biurko (Biuwary)

Biuwar to klasyczny wybór dla firm. Umożliwia przejrzyste zaplanowanie z wyprzedzeniem najważniejszych wydarzeń. Umieszczony na firmowym biurku zawsze będzie przypominał o tym, co istotne. Dzięki obszernej przestrzeni na zapiski, oprócz zakreślenia ważnych dat, usprawnia zapisywanie bieżących informacji i notatek ze spotkania.

Kalendaria 2024

Kalendaria to propozycja dla osób mających własny pomysł na zbudowanie kalendarza, które jednak potrzebują kluczowej, ustandaryzowanej podstawy. W BePrint oferujemy kalendaria na rok 2024, zawierające wszystkie najważniejsze daty i święta, bez obaw o pomieszanie dat czy pomyłki w samodzielnym układaniu rozkładu miesiąca. Do wyboru masz kalendaria trójdzielne i jednodzielne wraz z czerwonym okienkiem w zestawie.

Kalendarze BePrint pozwolą Tobie oraz Twoim klientom i pracownikom zorganizować się zgodnie ze swoimi preferencjami. To uniwersalny prezent dla zapracowanych i pragnących uporządkować codzienny chaos. Zapoznaj się z ofertą naszej drukarni i wybierz spersonalizowane narzędzie do planowania i promocji Twojego biznesu.

Powrót do bloga