23 kwietnia 2024

Perfekcyjne wizytówki kluczem do sukcesu

Inspiracje

Wizytówki są nieodłącznym atrybutem każdego przedsiębiorcy oraz jego pracowników. Powinny być eleganckie, ale jednocześnie mieć w sobie dozę kreatywności, aby wyróżnić posiadacza spośród konkurencji. Każdy biznesmen otrzymuje wiele takich materiałów podczas spotkań, dlatego warto, aby to właśnie Twoja wizytówka utkwiła mu w pamięci. 

Rozmiar wizytówek

Klasyczne wizytówki są prostokątne, a ich wymiary to 85 x 55 lub 90 x 50 mm. Dzięki temu zmieszczą się do każdego portfela i wizytownika. Jeśli jednak pragniesz podkreślić wyjątkowość swojej działalności, zdecyduj się na opcję „Własny kształt”. Prowadzisz kawiarnię? Wydrukuj swoje dane na arkuszu w formie filiżanki. Pracujesz w warsztacie samochodowym? Zamów wizytówki, które będą wyglądały jak Twoje ulubione auto. Takie niekonwencjonalne materiały promocyjne z pewnością zainteresują Twojego rozmówcę i sprawią, że pozostaniesz przez niego zapamiętany.

Papier

Proponujemy drukowanie na materiale o gramaturze 350g/m2. Należy zastanowić się także nad wykończeniem — w ofercie mamy błyszczące lub matowe. Obie opcje prezentują się doskonale, dlatego przy wyborze należy kierować się indywidualnymi preferencjami. 

Dodatkowe uszlachetnienia

To często wybierana opcja, ponieważ nadaje materiałowi wyjątkowy charakter. W naszej ofercie dostępne są srebrzenia, złocenia oraz lakier UV. Lśniące elementy skuteczniej przyciągają wzrok, dlatego warto wyróżnić w ten sposób chociażby logo firmy. Na naszej stronie znajdziesz kompleksowy poradnik dotyczący projektowania uszlachetnień, więc maski możesz stworzyć samodzielnie. Jeśli jednak brakuje Ci czasu lub nie posiadasz niezbędnego oprogramowania, nasze studio graficzne chętnie Cię wyręczy! 

Kolorystyka wizytówek

Choć biel jest jedną z najbardziej eleganckich barw, obecnie przedsiębiorcy nie ograniczają się wyłącznie do niej. Coraz częściej decydują się na wizytówki kolorowe, dzięki którym mogą odzwierciedlić nieszablonowy wizerunek firmy. Nie należy jednak przesadzać — podstawowym celem wizytówki jest pozostawienie do siebie kontaktu, dlatego czcionki powinny być wyraźne, a informacje czytelne.

 

Posiadanie atrakcyjnych wizytówek to w dzisiejszych czasach konieczność, dlatego pamiętając o dostępnych możliwościach, zabieraj się za tworzenie nowych od podstaw lub za odświeżenie poprzednich. W naszej drukarni na pewno uzyskasz spektakularne efekty!

Powrót do bloga