12 czerwca 2024

Niedoceniany potencjał reklamowy naklejek

Inspiracje

Naklejki kojarzą się przede wszystkim z dziecięcymi aktywnościami. Często zapomina się, że mogą być także doskonałą formą reklamy. To atrakcyjny materiał promocyjny, który potencjalni klienci chętnie przyjmują. Trzeba tylko zadbać, by były stylowe i zawierały niezbędne informacje. 

Jakie informacje można umieścić na naklejkach?

Należy umieścić firmowe logo lub przynajmniej nazwę przedsiębiorstwa, inne elementy — chwytliwy slogan, adres strony internetowej, Facebooka lub Instagrama — nie są obligatoryjne, ale warto rozważyć włączenie ich do projektu. Największy dopuszczalny rozmiar pojedynczej naklejki to 185 x 185 mm, dlatego nie warto przeładować jej informacjami. Każdy egzemplarz powinien być przede wszystkim estetyczny i wyraźny. Obdarowany nie może domyślać się co jest zapisane małą czcionką — grafik powinien postawić przede wszystkim na czytelność fontu.  

Wiele dostępnych kształtów

W naszej ofercie mamy aż dwadzieścia rozmaitych kształtów — od najbardziej klasycznych, takich jak okrąg czy prostokąt, przez kreatywne jak kropla wody lub diament, po okazjonalne, na przykład o formie choinki. Dzięki temu możesz co jakiś czas odświeżać design nalepek, zaskakując obdarowanych.

Gdzie najlepiej sprawdzą się naklejki?

Naklejki cieszą się powodzeniem podczas rozmaitych targów i konferencji, ale są także doskonałym uzupełnieniem wszelkich materiałów wysyłkowych. Taki drobny upominek przywiązuje klienta do marki. 

Dobrze, gdy poza kwestiami estetycznymi, naklejki pełnią więcej ciekawych funkcji, na przykład pomagają zorganizować przestrzeń wokół nas. Sprawdź sam, przygotowując zestaw nalepek z imionami Twoich współpracowników. W ten sposób uporządkują swoje rzeczy, od kubków, w których najbardziej lubią pić poranną kawę po teczki z dokumentami czy obsługiwany przez nich sprzęt elektorniczny. 

Naklejki a manifestowanie

Wszyscy kojarzymy czerwone serduszka kolportowane co roku przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Teraz i Ty poprzez nalepki możesz wyrażać to, co dla Ciebie najważniejsze, a także zachęcać innych do popierania Twoich akcji. Nakłaniaj do traktowania ludzi z szacunkiem czy dbania o środowisko, propaguj równość i tolerancję. Daj się poznać jako firma troszcząca się o społeczeństwo. 

Zamów komplet naklejek i przekonaj się, jak wiele może Ci to przynieść korzyści. Z ich pomocą na pewno uda Ci się zorganizować ciekawe kampanie społeczne i niekonwencjonalne akcje promocyjne. 

Powrót do bloga