Ile kosztuje dostawa?

Dostawa jest darmowa, bez względu na ilość zamówionych materiałów i miejsce wysyłki (pod warunkiem, że jest to na terytorium Polski).

Istnieje możliwość nadania paczki do innego kraju, jednak wymaga to kontaktu z nami. Za tę usługę mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty.

Takie działanie wymaga kontaktu z naszych handlowcem. Sporządzi on wycenę związaną z ponadplanowym podziałem nakładu i zajmie się organizacją transportu.

Współpracujemy z firmami kurierskimi takimi, jak: UPS, GLS, FedEX oraz DB SCHENKER.

W trosce o bezpieczeństwo Twoich materiałów zostaną one spakowane w kartonowe opakowania i dodatkowo zabezpieczone. Na opakowaniu znajduje się list przewozowy.

 

Jest to uzależnione od statusu zamówienia. Jeśli etap realizacji na to pozwala, będziesz miał dostęp do zmiany adresu dostawy w zakładce „Zamówienia”. Istnieje także możliwość skontaktowania się z kurierem w celu zmiany daty i godziny dostarczenia — numer listu przewozowego i dane kontaktowe przewoźnika znajdziesz w mailu.

Dokładny czas wysyłki produktów widnieje przy numerze zamówienia — jest on zależny od godziny, o której Twoje pliki zostaną przesłane i zaakceptowane. Gdy produkty będą gotowe do nadania, dostaniesz od nas e-mailowe powiadomienie z linkiem do systemu przewoźnika i numerem listu przewozowego. Kurier dostarcza paczkę następnego dnia, lecz w szczególnych przypadkach termin ten może wydłużyć się do 72 godzin.

Portfolio.

Sprawdź nasze portfolio

"i poznaj możliwości designerów"